Jídelní lístek

18. 11. 2019 - 24. 11. 2019 „tento týden”

Den Typ Popis
Pondělí
18. 11.
Snídaně Paštika drůbeží, Jogurt bílý, Müsli, Máslo porce 2ks, Rohlíky 2ks, Chléb 60g, Bílá káva
Oběd 1 Polévka zeleninová s kapáním, Špagety boloňské
Oběd 2 Polévka zeleninová s kapáním, Gnocchi s cuketou a suš.rajčaty
Večeře Kapustový karbanátek, Brambory šťouchané, Okurka kyselá
Úterý
19. 11.
Snídaně Šunková pěna, Sýr plátkový 50g, Máslo porce 2ks, Rohlíky 2ks, Chléb uhlíř 50g, Čerstvá zelenina -nabídka A, Mléko
Oběd 1 Polévka kuřecí s jáhlami BLP, Vepřový kotlíkový guláš, Knedlíky houskové
Oběd 2 Polévka kuřecí s jáhlami BLP, Krůtí plátek se šunkou s sýrem, Brambory vařené
Večeře Ovocné knedlíky s borůvkami a tvarohem
Středa
20. 11.
Snídaně Jogurt ovocný, Salám šunkový 100g, Máslo porce 2ks, Rohlíky 2ks, Chléb slunečnicový 50g, Čerstvá zelenina -nabídka A, Kakao
Oběd 1 Polévka rybí krémová s opečenou houskou, Kuřecí stehno pečené, Bramborová kaše, Třešňový kompot
Oběd 2 Polévka rybí krémová s opečenou houskou, Vepřové žebírko maďarské, Rýže dušená
Večeře Bulgur s masem,zeleninou a sýrem
Čtvrtek
21. 11.
Snídaně
Oběd 1 Polévka sýrová s krupicí, Hovězí pečeně ruská, Rýže dušená
Oběd 2 Polévka sýrová s krupicí, Tilápie pečená, Špenát baby dušený se zázvorem, Brambory vařené
Večeře Bramborový guláš
Pátek
22. 11.
Snídaně
Oběd 1 Polévka hrstková BLP, Krůtí kostky přírodní, Mrkev dušená s hráškem, Brambory vařené
Oběd 2 Polévka hrstková BLP, Hovězí guláš Flamendr, Těstoviny vařené
Večeře Nákyp nudlový s tvarohem a jablky
Sobota
23. 11.
Snídaně
Oběd 1 Polévka kuřecí s těstovinou, Plněný paprikový lusk v rajské omáčce, Knedlíky houskové
Oběd 2 Polévka kuřecí s těstovinou, Vepřový řízek smažený, Brambory vařené, Máslo maštění, Okurka kyselá
Večeře Sýr plátkový 100g, Máslo porce 2ks, Rohlíky 2ks, Chléb 60g, Čerstvá zelenina -nabídka A
Neděle
24. 11.
Snídaně
Oběd 1 Polévka zeleninová s mlhovinou, Krůtí pekingská směs, Rýže dušená
Oběd 2 Polévka zeleninová s mlhovinou, Hovězí plátek přírodní, Fazolky na smetaně, Brambory vařené
Večeře Bageta celozrnná( šunka,sýr,zelenina)

25. 11. 2019 - 1. 12. 2019 „následující týden”

Den Typ Popis
Pondělí
25. 11.
Snídaně
Oběd 1 Polévka hovězí s těstovinou, Kuřecí stehno staročeské, Brambory vařené, Salát mrkvový s ananasem
Oběd 2 Polévka hovězí s těstovinou, Vepřenky s cibulí a hořčicí, Brambory vařené, Okurka kyselá
Večeře Kaše krupicová s máslem a skořicí
Úterý
26. 11.
Snídaně
Oběd 1 Polévka zeleninová s mlhovinou, Hovězí na houbách se smetanou, Knedlíky houskové
Oběd 2 Polévka zeleninová s mlhovinou, Tortelliny plněné sýrem s pestem , Salát hlávkový
Večeře Šunkofleky, Červená řepa sterilovaná
Středa
27. 11.
Snídaně
Oběd 1 Boršč, Čočka na kyselo, Vejce vařené
Oběd 2 Vepřová pekingská směs, Rýže jasmínová
Večeře Vepřová roláda, Bramborová kaše, Salát mrkvový s jablky