Lázeňské domy

Léčebné lázně Lázně Kynžvart disponují celkem 12 lázeňskými budovami. Areál LLLK je zasazen do jihozápadního svahu Slavkovského lesa. Hlavní budovou je lázeňský dům Praha, kde je umístěna přijímací kancelář s administrativou LLLK.

Základní popis přístupnosti budov

Lázeňský dům Orlík

LD Orlík nabízí ubytování ve 16 pokojích ubytovací kategorie A+. Každý pokoj má vlastní příslušenství, standardní vybavení pokoje, televizi, připojení Wi-Fi a minibarovou ledničku. LD je určen k ubytování dětí s dospělým doprovodem a dospělých pacientů v rámci rodinného pobytu. V domě je k dispozici prostorná jídelna vybavená konvicí a mikrovlnnou troubou, dále šatna a prádelna se sušárnou. Strava se podává na centrální jídelně, která se nachází přímo za lázeňským domem.

Lázeňský dům Šárka

LD Šárka je nejmenším lázeňským domem s 8 pokoji v ubytovací kategorii A a 3 apartmány. Každý pokoj má vlastní příslušenství, standardní vybavení pokoje, televizi, připojení Wi-Fi, fén a minibarovou ledničku. LD je určen k ubytování dětí s dospělým doprovodem a dospělých pacientů v rámci rodinného pobytu. V domě je k dispozici jídelna vybavená konvicí a mikrovlnnou troubou, dále šatna a prádelna se sušárnou. Strava pro klienty podává v centrální jídelně hned vedle budovy.

Lázeňský dům Šárka
Lázeňský dům Šárka

Lázeňský dům Libuše

LD Libuše nabízí ubytování ve 18 pokojích ubytovací kategorie A a 2 apartmánech. Pokoje mají standardní vybavení, televizi, minibarovou ledničku a Wi-Fi připojení. LD je určen k ubytování dětí s dospělým doprovodem a dospělých pacientů v rámci rodinného pobytu. V domě je k dispozici prostorná jídelna vybavená varnou konvicí a mikrovlnnou troubou, dále šatna a prádelna se sušárnou. Výdej snídaně probíhá přímo v budově Libuše. Oběd a večeře se podává v lázeňském domě ZÁBOJ (vedlejší budova).

Lázeňský dům Libuše
Lázeňský dům Libuše
Lázeňský dům Libuše

Lázeňský dům Záboj

LD Záboj je největší lázeňský dům s 16 pokoji, 5 apartmány a výtahem. Nabízí ubytování v nejlépe vybavených pokojích v ubytovací kategorii A+, Apartman. Každý pokoj má vlastní příslušenství, standardní vybavení pokoje, televizi, připojení Wi-Fi, fén a minibarovou ledničku. LD je určen k ubytování dětí s dospělým doprovodem. V domě je k dispozici prostorná jídelna vybavená konvicí a mikrovlnnou troubou, dále šatna a prádelna se sušárnou. Strava se podává přímo v jídelně lázeňského domu.

Lázeňský dům Záboj
Lázeňský dům Záboj
Lázeňský dům Záboj

Lázeňský dům Záboj
Lázeňský dům Záboj
Lázeňský dům Záboj

Lázeňský dům Výsluní

LD Výsluní nabízí ubytování v 17 pokojích kategorie B (soc. zařízení na patře společné) se standardním vybavením, televizí a Wi-Fi připojením. Léčebný dům je využíván jak pro ubytování dětských pacientů a dorostu, tak i k ubytování dětí s doprovodem dospělé osoby. V domě je k dispozici prostorná jídelna vybavená konvicí a mikrovlnnou troubou, dále šatna a prádelna se sušárnou. Výdej snídaně probíhá přímo v budově Výsluní. Oběd a večeře se podává v centrální jídelně za lázeňským domem ORLÍK.

Lázeňský dům Výsluní
Lázeňský dům Výsluní

Lázeňský dům Trianon

LD Trianon nabízí ubytování v 19 pokojích. Pokoje jsou zařazeny do kategorie A (pokoj má vlastní sociální zařízení) a kategorie A1/2 (dva oddělené pokoje, které využívají společné soc. zařízení). Pokoje mají standardní vybavení, televizí, minibarovou ledničku a Wi-Fi připojení. LD je určen k ubytování dětských pacientů a dorostu, tak i k ubytování dětí s doprovodem dospělé osoby. V domě je k dispozici prostorná jídelna vybavená lednicí, konvicí a mikrovlnnou troubou, dále šatna a prádelna se sušárnou.

Lázeňský dům Trianon
Lázeňský dům Trianon
Lázeňský dům Trianon

Lázeňský dům Praha

LD Praha, v této budově je umístěno ředitelství lázní, kanceláře administrativy včetně přijímací kanceláře. Druhá část budovy slouží k ubytování dospělých pacientů v 9 pokojích, z toho 5 kategorie A (dvoulůžkové pokoje s vlastním soc. zařízením), dále 3 jednolůžkové pokoje a 1 dvoulůžkový pokoj v ubytovací kat. A1/2 (dva oddělené pokoje, které využívají společné soc. zařízení). Pokoje mají standardní vybavení, televizi, Wi-Fi připojení. Pro ubytované klienty je k dispozici kuchyňka s lednicí, rychlovarnou konvicí a mikrovlnnou troubou. V přízemí je umístěna společenská místnost, dále pak lázeňská kavárna s hracím koutem pro děti, terasou, zahradou s dětským hřištěm.

Lázeňský dům Praha
Lázeňský dům Praha
Lázeňský dům Praha

Penzion nad halou

Penzion nabízí ubytování ve standardně zařízených jedno, dvou a tří lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Více na stránkách PENZION NAD HALOU - Lázně Kynžvart >>