Lázeňské domy

Lázeňský dům Orlík

LD Orlík nabízí ubytování ve 14 pokojích a 2 apartmánech. Pokoje jsou zařazeny v ubytovací kat. A a Apartmán. Každý pokoj má vlastní příslušenství, standardní vybavení pokoje, televizi, připojení Wi-Fi a minibarovou ledničkou. LD je určen k ubytování dětí s dospělým doprovodem a dospělých pacientů v rámci rodinného pobytu. V domě je k dispozici prostorná jídelna vybavená lednicí, konvicí a mikrovlnnou troubou, dále šatna a prádelna se sušárnou.

Lázeňský dům Šárka

LD Šárka je nejmenším lázeňským domem s 8 pokoji a 3 apartmány. Nabízí ubytování v nejlépe vybavených pokojích v ubytovací kategorii A a Apartman. Každý pokoj má vlastní příslušenství, standardní vybavení pokoje, televizi, připojení Wi-Fi, fén a minibarovou ledničkou. LD je určen k ubytování dětí s dospělým doprovodem, dospělých pacientů. V domě je k dispozici prostorná jídelna vybavená lednicí, konvicí a mikrovlnnou troubou, dále šatna a prádelna se sušárnou. Strava pro klienty LD Šárka se podává v centrální jídelně hned vedle budovy. Výhodou je snídaně a večeře formou bufetu (studený a teplý), oběd 2 výběru bez nutnosti výběru předem.

Lázeňský dům Šárka
Lázeňský dům Šárka
Lázeňský dům Šárka

Lázeňský dům Libuše

LD Libuše nabízí ubytování ve 20 pokojích ubytovací kategorie A (pokoj má vlastní příslušenství) a A1/2 (dva oddělené pokoje, které využívají společné soc. zařízení). Pokoje mají standardní vybavení, navíc televizi, minibarovou ledničku a Wi-Fi připojením. LD je určen k ubytování dětí s dospělým doprovodem a dospělých pacientů v rámci rodinného pobytu. V domě je k dispozici prostorná jídelna vybavená lednicí, varnou konvicí a mikrovlnnou troubou, dále šatna a prádelna se sušárnou. Výdej snídaně probíhá přímo v budově Libuše. Oběd a večeře se podává v lázeňském domě ZÁBOJ (vedlejší budova).

Lázeňský dům Libuše
Lázeňský dům Libuše
Lázeňský dům Libuše

Lázeňský dům Záboj

LD Záboj je největší lázeňský dům s 16 pokoji, 5 apartmány a výtahem. Nabízí ubytování v nejlépe vybavených pokojích v ubytovací kategorii A+, Apartman. Každý pokoj má vlastní příslušenství, standardní vybavení pokoje, televizi, připojení Wi-Fi, fén a minibarovou ledničkou. LD je určen k ubytování dětí s dospělým doprovodem. V domě je k dispozici prostorná jídelna vybavená lednicí, konvicí a mikrovlnnou troubou, dále šatna a prádelna se sušárnou.

Lázeňský dům Záboj
Lázeňský dům Záboj
Lázeňský dům Záboj

Lázeňský dům Záboj
Lázeňský dům Záboj
Lázeňský dům Záboj

Lázeňský dům Výsluní

LD Výsluní nabízí ubytování v 17 pokojích kategorie B (soc. zařízení na patře společné) se standardním vybavením, navíc televizi a Wi-Fi připojením. Léčebný dům je využíván jak pro ubytování dětských pacientů a dorostu, tak i k ubytování dětí s doprovodem dospělé osoby. V domě je k dispozici prostorná jídelna vybavená lednicí, konvicí a mikrovlnnou troubou, dále šatna a prádelna se sušárnou. Výdej snídaně probíhá přímo v budově Výsluní. Oběd a večeře se podává v centrální jídelně za lázeňským domem ORLÍK.

Lázeňský dům Výsluní
Lázeňský dům Výsluní

Lázeňský dům Trianon

LD Trianon nabízí ubytování v 19 pokojích. Všechny pokoje jsou zařazeny do kategorie (pokoj má vlastní příslušenství) a A1/2 (dva oddělené pokoje, které využívají společné soc. zařízení). Pokoje mají standardní vybavení, navíc televizi, minibarovou ledničku a Wi-Fi připojením. LD je určen k ubytování dětí s dospělým doprovodem a dospělých pacientů v rámci rodinného pobytu. V domě je k dispozici prostorná jídelna vybavená lednicí, konvicí a mikrovlnnou troubou, dále šatna a prádelna se sušárnou.

Lázeňský dům Trianon
Lázeňský dům Trianon
Lázeňský dům Trianon

Lázeňský dům Praha

LD Praha, v této budově je umístěno ředitelství lázní, kanceláře administrativy včetně přijímací kanceláře a pokladny. Druhá část budovy slouží k ubytování dospělých pacientů v 8 pokojích, z toho 4 kategorie A (dvoulůžkové pokoje s vlastním soc. zařízením) a dále 3 jednolůžkové pokoje a 1 dvoulůžkový pokoj v ubytovací kat. A1/2 (dva oddělené pokoje, které využívají společné soc. zařízení). Pokoje mají standardní vybavení, navíc televizi, Wi-Fi připojením. Pro ubytované klienty je k dispozici kuchyňka s lednicí, rychlovarnou konvicí a mikrovlnnou troubou. V přízemí je umístěna společenská místnost, dále pak lázeňská kavárna s hracím koutem pro děti, terasou, zahradou s dětským hřištěm a hřištěm na pétanque.

Lázeňský dům Praha
Lázeňský dům Praha
Lázeňský dům Praha

Penzion nad halou

Penzion nabízí ubytování ve standardně zařízených jedno, dvou a tří lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Více na stránkách PENZION NAD HALOU - Lázně Kynžvart >>